SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
272 578 €
(2 726 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
100 м²
Serravalle

спаваћа собаatypical
равно100 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

6713 Malvaglia, via Ronge 37Region: BleniotalWohnfläche: ca. 90 m2Grundstückfläche: ca. 45 m2Etagen: 3Renovationen: jaZustand: gut bewohnbarBad/WC: 1H...

Друго
Старост понуде: 49дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Serravalle
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

GEIERSBERGER IMMOBILIEN

Слични огласи

Слично у иностранству