Листа понуда
13
13
13
326 882 €
(3 269 € / м²)
Распродаја
6+
1
100 м²
Serravalle
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
6+
равно
100 м²
купатила
Преведи на Енглески
Standort: Malvaglia, Via Brugaio 23Region: BleniotalGrundstücksfläche: ca. 76 m2Wohnfläche: 100 m2Zimmer: 2,5 + 3 Zimmer.Jahr der Renovierung: 2016Zus...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
41дана
Ажурирано:
3дана
Пријави оглас
Локалитети
Serravalle
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.