SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
529 049 €
(5 398 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
98 м²
Grand-Rue, Semsales

спаваћа собаatypical
равно98 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé au c-ur du charmant village de Semsales (FR), cet appartement de 3,5 pièces se situe au 2- et dernier étage d-un immeuble de caractère. Ancienne...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Одвојени тоалетКупатилоНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 16дана
Ажурирано: 16дана

Локалитети

Grand-Rue, Semsales
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Raiffeisen Agents immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству