SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
648 000 €
(6 894 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
94 м²
Schlossmatte, Schmitten (FR)

спаваћа собаatypical
равно94 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé dans un récent quartier calme et verdoyant de Schmitten, bel appartement de 3½ pièces d'une surface habitable de 94 m².L'appartement est réparti...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Schlossmatte, Schmitten (FR)
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Bulliard Immobilier SA

Слични огласи

Слично у иностранству