SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
398 308 €
(5 042 € / м²)
Распродаја
4
1
79 м²
Route du Simplon, Saxon

спаваћа соба4
равно79 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Ce bel appartement traversant de 4 pièces, situé au 2e étage d'un petit immeuble de seulement 5 lots, bénéficie d'un emplacement privilégié au coeur d...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Route du Simplon, Saxon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Valimmobilier

Слични огласи

Слично у иностранству