SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
753 441 €
(10 763 € / м²)
Распродаја
2
1
70 м²
Via Cantonale, Savosa

спаваћа соба2
равно70 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Moderno appartamento di 2 locali con splendida vista lago, in posizione panoramica, soleggiata e comoda, situato a Savosa sulla collina dietro l’Osped...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледНакон реконструкцијеОтворени животни просторОдвојени тоалетПриродно светло

Друго
Старост понуде: 94дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Via Cantonale, Savosa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Immobiliare VESA

Слични огласи

Слично у иностранству