Листа понуда
14
14
14
1 172 632 €
(7 238 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
162 м²
Route du Moulin d'Ancier, Savièse
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
162 м²
купатила
Преведи на Енглески
Séduisant appartement de 4.5 pièces, niché dans un immeuble récent au cœur du village de Chandolin, sur la commune de Savièse.
D'une surface d'envi...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
1дана
Ажурирано:
1дана
Пријави оглас
Локалитети
Route du Moulin d'Ancier, Savièse
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.