SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
829 082 €
(6 909 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
120 м²
Route de Prarainson, Savièse

спаваћа собаatypical
равно120 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce somptueux appartement de 4½ pièces de 120 m², situé dans une nouvelle promotion de standing, au cœur du secteur prisé de Binii, à Savièse...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Route de Prarainson, Savièse
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ACOR Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству