SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 380 439 €
(8 574 € / м²)
Распродаја
6+
1
161 м²
Sanetsch, Savièse

спаваћа соба6+
равно161 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

EXCLUSIVITE VALIMMOBILIERCe magnifique attique de 5.5 pièces faisant partie d'une résidence de 8 appartements se situe à Ormône / Savièse. Son exposit...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Sanetsch, Savièse
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Valimmobilier

Слични огласи

Слично у иностранству