SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 845 211 €
(14 881 € / м²)
Распродаја
5
2+
124 м²
Route du Mandement, Satigny

спаваћа соба5
равно124 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

UNE OPPORTUNITÉ À NE PAS MANQUER En pleine campagne sur les hauteurs de Satigny, nous vous proposons un magnifique attique de 5 pièces de 131m2 (surfa...

Друго
Старост понуде: 21дана
Ажурирано: 14дана

Локалитети

Route du Mandement, Satigny
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IMRO - Immobilière Romande SA

Слични огласи

Слично у иностранству