SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
890 727 €
(7 423 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
120 м²
Route du Baratan, Saint-Aubin (FR)

спаваћа собаatypical
равно120 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce magnifique appartement de 4,5 pièces situé au rez-de-chaussée d’un petit immeuble moderne de seulement 6 logements, dont la fin de constr...

Друго
Старост понуде: 44дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Route du Baratan, Saint-Aubin (FR)
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Gérances Giroud SA

Слични огласи

Слично у иностранству