Листа понуда
12
12
12
185 353 €
(2 648 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
70 м²
Sachseln
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
70 м²
купатила
Преведи на Енглески
Region:Ortschaft: I-28866 Cadarese Premia / Cadarese 32Objekt Typ: 3 ½-Zimmer-EG-WohnungWohnfläche: 93 m2 brutto oder 68 m2 nettoKeller: 20 m2Baujahr:...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
49дана
Ажурирано:
7дана
Пријави оглас
Локалитети
Sachseln
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.