SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 007 590 €
(12 918 € / м²)
Распродаја
2
1
78 м²
Kantonsstrasse, Saas-Fee

спаваћа соба2
равно78 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Hotel apartment Saas-Fee invites you into a realm where alpine design and investment integrity are intertwined. This remarkable project, operated by D...

Друго
Старост понуде: 52дана
Ажурирано: 32дана

Локалитети

Kantonsstrasse, Saas-Fee
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Baerz & Co Luxury Homes International

Слични огласи

Слично у иностранству