SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 948 873 €
(20 733 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
94 м²
Chemin de Jolimont, Rolle

спаваћа собаatypical
равно94 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Panorama de rêve Faites de l'exceptionnel votre lieu de résidence Cet appartement neuf de 3.5 pièces se trouve au deuxième étage du bâtiment D3.Il se...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОдвојени тоалетОтворени животни простор

Друго
Старост понуде: 113дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Chemin de Jolimont, Rolle
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Bernard Nicod | Yverdon Ventes

Слични огласи

Слично у иностранству