SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
2 178 446 €
(15 234 € / м²)
Распродаја
6+
2+
143 м²
Gartenweg, Rheinfelden

спаваћа соба6+
равно143 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese moderne 5.5-Zimmer-Attika-Maisonette-Wohnung aus dem Jahr 2023 vereint nachhaltige Bauweise, durchdachte Architektur und hochwertigen Wohnkomfor...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Gartenweg, Rheinfelden
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

LIBA & PARTNER IMMOBILIEN AG

Слични огласи

Слично у иностранству