SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
420 133 €
(6 464 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
65 м²
Thalerstrasse, Rheineck

спаваћа собаatypical
равно65 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Einladend, lichtdurchflutet und mit einem modernen Flair diese exklusive 3.5 -Zimmer Wohnung in Rheineck (SG) verbindet Wohnqualität, Komfort und ein...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторНакон реконструкцијеПриродно светло

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Thalerstrasse, Rheineck
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Properti AG

Слични огласи

Слично у иностранству