SUPA24
964 670 €
(6 842 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
141 м²
Recherswil

спаваћа собаatypical
равно141 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

An zentraler und gut erschlossener Lage in 4565 Recherswil entstehen zwei moderne Mehrfamilienhäuser mit insgesamt 18 hochwertigen Eigentumswohnungen....

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Recherswil
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PREMIUM HOMES AG

Слични огласи

Слично у иностранству