SUPA24
Дневна соба; природно светло, модерни стил
Дневна соба; поглед, природно светло, модерни стил
Кухиња; кухињски апарати, природно светло, модерни стил, плочице
5 372 350 €
(18 719 € / м²)
Распродаја
6+
2+
287 м²
Chemin du Fau-blanc, Pully

спаваћа соба6+
равно287 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé dans un quartier résidentiel et très prisé de la charmante commune de Pully, cet attique d'exception offre une surface habitable de 287 m2.Const...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 86дана
Ажурирано: 86дана

Локалитети

Chemin du Fau-blanc, Pully
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SPG One | Christie's International Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству