SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 758 479 €
(10 788 € / м²)
Распродаја
6+
1
163 м²
Chemin du Lignolet, Nyon

спаваћа соба6+
равно163 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Spacieux attique moderne au coeur de Gingins avec vue sur le Jura à 10 minutes de NyonTrust Immobilier, agence immobilière à Canton Vaud, Genève et Cr...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледКаминОтворени животни просторНакон реконструкцијеПриродно светло

Друго
Старост понуде: 205дана
Ажурирано: 166дана

Локалитети

Chemin du Lignolet, Nyon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Trust Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству