SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 388 004 €
(11 194 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
124 м²
Kaiserstuhlstrasse, Niederglatt

спаваћа собаatypical
равно124 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese grosszügige 4.5-Zimmer-Wohnung überzeugt durch ein durchdachtes Raumkonzept, viel Tageslicht und einen hohen Wohnkomfort. Der offen gestaltete W...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Kaiserstuhlstrasse, Niederglatt
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

RE/MAX Immobilien in Regensdorf

Слични огласи

Слично у иностранству