SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
753 370 €
(7 687 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
98 м²
Schaffhauserstrasse, Neunforn

спаваћа собаatypical
равно98 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Im ruhigen und beliebten Niederneunforn erwartet Sie eine gepflegte 3.5-Zimmer-Gartenwohnung mit rund 98 m² Wohnfläche. Das architektonisch ansprechen...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторТротоарДрвени подКаминКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалет

Друго
Старост понуде: 158дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

Schaffhauserstrasse, Neunforn
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grundeigentumer Verband Schweiz

Слични огласи

Слично у иностранству