SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
763 458 €
(6 941 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
110 м²
Chemin du Pertuis-du-Sault, Neuchâtel

спаваћа собаatypical
равно110 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce bel appartement spacieux de 4,5 pièces, offrant une surface de 110 m², situé dans une PPE soignée datant de 1966. Idéalement placé, il bé...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Одвојени тоалетТуш кабинаОтворени животни простор

Друго
Старост понуде: 67дана
Ажурирано: 67дана

Локалитети

Chemin du Pertuis-du-Sault, Neuchâtel
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Omnia Neuchâtel

Слични огласи

Слично у иностранству