SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
834 712 €
(7 729 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
108 м²
Schartegg, Nesslau

спаваћа собаatypical
равно108 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese moderne 3.5-Zimmer-Erdgeschosswohnung in Krummenau vereint grosszügige, lichtdurchflutete Wohnbereiche mit einem durchdachten Raumkonzept und ho...

Друго
Старост понуде: 25дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Schartegg, Nesslau
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Properti AG

Слични огласи

Слично у иностранству