SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 408 608 €
(12 143 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
116 м²
Route du Bleusy, Nendaz

спаваћа собаatypical
равно116 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Appartement de standing à vendre à Haute-Nendaz – Proche des pistes et du centreDécouvrez ce magnifique appartement de 4.5 pièces situé au rez supérie...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледСпратОтворени животни просторОдвојени тоалетКухињски апаратиДрвени подВисоки плафониПриродно светлоНамештен

Друго
Старост понуде: 240дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Route du Bleusy, Nendaz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Alpimmo Immobilier SA

Слични огласи

Слично у иностранству