SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 005 431 €
(8 379 € / м²)
Распродаја
6+
1
120 м²
Rütihofstrasse, Muhen

спаваћа соба6+
равно120 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Helle Attikawohnung mit Dachterrasse, Cheminée & CharmeDiese exklusive 5.5 Zimmer Attika Maisonette Wohnung mit 120 m2 Nettowohnfläche befindet sich i...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаКаминОдвојени тоалетКупатилоТуш кабинаОтворени животни просторОдвојена кухињаМашина за прање веша

Друго
Старост понуде: 84дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rütihofstrasse, Muhen
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Neho

Слични огласи

Слично у иностранству