SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
806 219 €
(7 329 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
110 м²
Route des Parchy, Montagny (FR)

спаваћа собаatypical
равно110 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Vous rêvez d’un appartement qui offre le confort du neuf et le charme d’une maison avec jardin ?
Ce bien exceptionnel au rez-de-chaussée est une oppo...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 68дана
Ажурирано: 64дана

Локалитети

Route des Parchy, Montagny (FR)
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SEL & POIVRE AGENCE IMMOBILIÈRE SA

Слични огласи

Слично у иностранству