SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
943 825 €
(7 205 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
131 м²
Zwingstrasse, Menziken

спаваћа собаatypical
равно131 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese moderne Attikawohnung in familienfreundlicher Lage überzeugt durch ein durchdachtes Wohnkonzept und eine hochwertige Ausstattung. Als Neubau prä...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 15дана

Локалитети

Zwingstrasse, Menziken
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PREMIUM HOMES AG

Слични огласи

Слично у иностранству