SUPA24
Кућа и околина
Дневна соба
Дневна соба
2 383 079 €
(20 368 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
117 м²
Bergstrasse, Männedorf

спаваћа собаatypical
равно117 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Willkommen in Ihrem neuen Zuhause: Eine luxuriöse 4.5-Zimmerwohnung, die durch ihre grosszügige Raumaufteilung, hochwertige Materialien und einen Blic...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледОтворени животни просторКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетДрвени подСпратНакон реконструкцијеПриродно светло

Друго
Старост понуде: 158дана
Ажурирано: 68дана

Локалитети

Bergstrasse, Männedorf
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

von ZALAN & PARTNER IMMOBILIEN

Слични огласи

Слично у иностранству