SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
634 085 €
(7 206 € / м²)
Распродаја
3
1
88 м²
Weiherweg, Malters

спаваћа соба3
равно88 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Attraktive 3.5-Zimmer-Wohnung mit Balkon & Potenzial - nur 2 Min. zur S-BahnDie zum Verkauf stehende 3.5-Zimmer-Wohnung befindet sich in einem gepfleg...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Weiherweg, Malters
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

AZ Immobilien und Verwaltungen GmbH

Слични огласи

Слично у иностранству