SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
2 391 359 €
(10 628 € / м²)
Распродаја
6+
2+
225 м²
Via Cantonale, Lugano

спаваћа соба6+
равно225 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Elegante appartamento di 5,5 locali con ampi spazi, grandi terrazze, giardino privato e piacevole carattere da attico in posizione privilegiata a Ruvi...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледСпратОтворени животни просторОдвојена кухињаКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетХодникКухињски апаратиКаминДрвени подНакон реконструкцијеПриродно светло

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Via Cantonale, Lugano
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Immobiliare VESA

Слични огласи

Слично у иностранству