SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 311 128 €
(7 284 € / м²)
Распродаја
6+
1
180 м²
Via Cantonale, Lugano

спаваћа соба6+
равно180 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Benvenuti in una dimora dove spazio, luce e riservatezza si incontrano nel centro pulsante di Lugano. Questo generoso appartamento di 5.5 locali, situ...

Друго
Старост понуде: 18дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Via Cantonale, Lugano
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Properti AG

Слични огласи

Слично у иностранству