SUPA24
941 770 €
(10 825 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
87 м²
Via Cantonale, Lugano

спаваћа собаatypical
равно87 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Vendesi nuovo appartamento 3,5 locali, posizione comoda e centrale nella villa d'epoca completamente ristrutturata.SUL 87 m2Balcone: 4 m2soggiorno, 2 ...

Друго
Старост понуде: 284дана
Ажурирано: 24дана

Локалитети

Via Cantonale, Lugano
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ABINVEST SWISS FIDUCIARIA

Слични огласи

Слично у иностранству