SUPA24
1 623 742 €
(11 355 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
143 м²
Via Cantonale, Lugano

спаваћа собаatypical
равно143 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Vendesi l'appartamento 3,5 locali con vista lago, residenza diretamento al lago.L'appartamento di 3,5 locali con vista lago. Ha una superficie di SUL ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледДрвени подНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 283дана
Ажурирано: 23дана

Локалитети

Via Cantonale, Lugano
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ABINVEST SWISS FIDUCIARIA

Слични огласи

Слично у иностранству