SUPA24
2 096 282 €
(9 982 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
210 м²
Via Cantonale, Lugano

спаваћа собаatypical
равно210 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Vendesi appartamento di 4,5 locali ( da ristrutturare) con bellissima vista lago, in posizione centrale a Lugano.SUL 210 m2; Sup abitabile 160 m2; 2 t...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 280дана
Ажурирано: 132дана

Локалитети

Via Cantonale, Lugano
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ABINVEST SWISS FIDUCIARIA

Слични огласи

Слично у иностранству