SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 814 596 €
(15 779 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
115 м²
Unterer Burghaldenweg, Liestal

спаваћа собаatypical
равно115 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

An der «unteren Burghalde» in Liestal ist eine hochwertige 4½-Zimmer Eigentumswohnung als Terrassenhaus realisiert und vollständig ausgebaut. Die Wohn...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледОтворени животни просторМашина за прање вешаПриродно светло

Друго
Старост понуде: 70дана
Ажурирано: 70дана

Локалитети

Unterer Burghaldenweg, Liestal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ACAMA Immobilien AG

Слични огласи

Слично у иностранству