SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
430 673 €
(8 789 € / м²)
Распродаја
2
1
49 м²
Rue du Pas de l'Ours, Lens

спаваћа соба2
равно49 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Don't miss this opportunity in Crans-Montana! A perfect vacation home located at the western entrance to Crans in a lush green setting, close to beaut...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rue du Pas de l'Ours, Lens
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

NicoleREImmobilier

Слични огласи

Слично у иностранству