SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
273 151 €
(2 875 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
95 м²
Piazza San Rocco, Lema

спаваћа собаatypical
равно95 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

*** Tutti gli immobili e foto su www.remax.ch e su www.newhome.ch ****** Alle Immobilien und Fotos auf www.remax.ch und www.newhome.ch ***Questo spaz...

Друго
Старост понуде: 281дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Piazza San Rocco, Lema
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

RE/MAX Immobiliare a Lugano

Слични огласи

Слично у иностранству