SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 802 100 €
(7 356 € / м²)
Распродаја
6+
1
245 м²
Chemin de la Ratavolar, Lausanne

спаваћа соба6+
равно245 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Magnifique 6.5 pièces modulable avec jardin et terrasse d?exceptionRare sur le marché, ce superbe appartement en rez-de-jardin séduit d'emblée par ses...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 19дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Chemin de la Ratavolar, Lausanne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Neho

Слични огласи

Слично у иностранству