SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
793 299 €
(9 118 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
87 м²
Chemin de la Forêt, Laténa

спаваћа собаatypical
равно87 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Dans une résidence moderne récemment achevée, découvrez cet appartement neuf, de 3.5 pièces, offrant un confort exceptionnel au sein d'un cadre paisib...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПриродно светлоНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 123дана
Ажурирано: 117дана

Локалитети

Chemin de la Forêt, Laténa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BARNES | Neuchâtel

Слични огласи

Слично у иностранству