SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
495 233 €
(3 488 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
142 м²
Gare, La Sagne

спаваћа собаatypical
равно142 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé dans la commune neuchâteloise de La Sagne, ce logement en copropriété de 4.5 pièces offre un cadre de vie agréable pour les familles ou les coup...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 12дана
Ажурирано: 12дана

Локалитети

Gare, La Sagne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Raiffeisen Agents immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству