SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 550 561 €
(10 997 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
141 м²
Werftstrasse, Kreuzlingen

спаваћа собаatypical
равно141 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Hochwertiger Innenausbau, individuell vom Eigentümer gestaltet mit viel Flair und Liebe zum Detail. Diese neue (Erstbezug) 4.5-Zimmer-Gartenwohnung be...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторОдвојена кухињаКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетКухињски апаратиДрвени подТротоарВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоМодерни стилНамештен

Друго
Старост понуде: 93дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

Werftstrasse, Kreuzlingen
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ImmoLeague AG

Слични огласи

Слично у иностранству