SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
540 984 €
(7 118 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
76 м²
Burgweg, Ipsach

спаваћа собаatypical
равно76 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese gepflegte 3.5-Zimmer-Eigentumswohnung am Burgweg 1 in Ipsach überzeugt durch ihre ruhige Lage in unmittelbarer Seenähe sowie durch ein durchdach...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Burgweg, Ipsach
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IMMOSEEKER AG Lengnau

Слични огласи

Слично у иностранству