SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 304 750 €
(9 810 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
133 м²
Wisligrabenweg, Höri

спаваћа собаatypical
равно133 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ALLE FOTOS und weitere Informationen sind auf unserer Homepage REMAX.chzu finden: https://www.remax.ch/de/119641003-183Exklusive 4.5-Zimmer-Maisonette...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторПриродно светлоСпрат

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 11дана

Локалитети

Wisligrabenweg, Höri
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

RE/MAX Immobilien in Bülach

Слични огласи

Слично у иностранству