SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
798 782 €
(6 340 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
126 м²
Zürichstrasse, Herzogenbuchsee

спаваћа собаatypical
равно126 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese moderne Wohnung überzeugt mit einer zentralen, familienfreundlichen Lage und einem durchdachten Grundriss. Helle, lichtdurchflutete Räume und ei...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Zürichstrasse, Herzogenbuchsee
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PREMIUM HOMES AG

Слични огласи

Слично у иностранству