SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 240 528 €
(7 518 € / м²)
Распродаја
3
1
165 м²
Chemin de Goza, Hérémence

спаваћа соба3
равно165 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Boutique apartment Les Masses anchors the Havre Blanc project, a development envisioned for enduring quality and sustainable value. This residence com...

Друго
Старост понуде: 51дана
Ажурирано: 30дана

Локалитети

Chemin de Goza, Hérémence
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Baerz & Co Luxury Homes International

Слични огласи

Слично у иностранству