SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
619 618 €
(6 454 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
96 м²
Oeliweg, Gurmels

спаваћа собаatypical
равно96 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese moderne Gartenwohnung bietet Ihnen ein komfortables Wohnerlebnis in zentraler Lage. Das Baujahr 2013 garantiert zeitgemässen Wohnkomfort ohne Re...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторКупатилоТуш кабинаХодникПриродно светлоНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 61дана
Ажурирано: 61дана

Локалитети

Oeliweg, Gurmels
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PREMIUM HOMES AG

Слични огласи

Слично у иностранству