SUPA24
196 361 €
(3 117 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
63 м²
Chemin des Bochonis, Grône

спаваћа собаatypical
равно63 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé au cœur du village de Grône, à proximité immédiate des commerces et des commodités, cet appartement de 2.5 pièces offre un emplacement recherché...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Chemin des Bochonis, Grône
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ACOR Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству