SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
374 256 €
(5 127 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
73 м²
Schöneggstrasse, Grenchen

спаваћа собаatypical
равно73 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Deutsche VersionDiese 3,5-Zimmer-Wohnung im Erdgeschoss befindet sich in einer ruhigen Gegend in der Nähe aller Annehmlichkeiten und bietet ein prakti...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратОдвојени тоалетОдвојена кухињаНеопходна реконструкција

Друго
Старост понуде: 147дана
Ажурирано: 54дана

Локалитети

Schöneggstrasse, Grenchen
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Buri Gestion

Слични огласи

Слично у иностранству