SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
610 529 €
(6 938 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
88 м²
Geiselfeldstrasse, Gerlafingen

спаваћа собаatypical
равно88 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

MODERN WOHNEN IN ZENTRALER LAGEAn zentraler Lage in Gerlafingen entstehen moderne 3.5-Zimmer-Neubauwohnungen mit hochwertigem Ausbau, nachhaltiger Tec...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Geiselfeldstrasse, Gerlafingen
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Inmobilia Suisse AG

Слични огласи

Слично у иностранству