SUPA24
7 390 379 €
(26 680 € / м²)
Распродаја
6+
2+
277 м²
Rue Sillem, Genève

спаваћа соба6+
равно277 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Exceptionnel duplex à vendre dans l'immeuble « Clarté », seul et unique immeuble d'habitation en Suisse réalisé par l'architecte Charles Edouard Jeann...

Друго
Старост понуде: 223дана
Ажурирано: 75дана

Локалитети

Rue Sillem, Genève
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Moser Vernet & Cie - Valorisations Immobilières

Слични огласи

Слично у иностранству